Lady.lt tinklapio Nuostatos ir Sąlygos. 

Dėkojame, jog apsilankėte mūsų tinklapyje. Prašome adidžiai perskaityti toliau išdėstytas nuostatas ir sąlygas, nes naudojantis šiuo tinklapiu neribotam laikui, reiškia, kakd sutinkate su Lady,lt  Nuostatomis ir Sąlygomis.

Informacijos tikslumas ir išsamumas.

Lady.lt neatsako už informaciją, prie kurios yra dudaryta prieiga, jeigu ji  yra netiksli ar nepilna. Lankytojas ar klientas  savo nuožiūra  sutinka remtis pateikta šio tinklapio informacija.

Jūs sutinkate, kad tai yra jūsų įsipareigojimas stebėti betkokius šiame tinklapyje esančios medžiagos ar informacijos pasikeitimus.

Intelektualinės nuosabybės teisės.

Visos intelektualinės nuosavybės ir autorinės teises panaudotos šiame tinklapyje vaizdai, tekstai ar kita medžiaga prikaluso Lady.lt 

Bet koks asmeninis pranešimas ar informacija, kurią jūs perkelsite į šį tinklapį elektroniniu paštu ar kitaip įskaitant duomenis, klausimus ar idėjas, komentaru sar pasiūlymus, bus laikomi nekonfideliais ir nepatentuotais. Bet kuri informacija, kuri apaskelbsite ar pateiksite, bus laikoma Lady.lt nuosavybe ir ja bus galima naudotis bet kuriam tikslui,t.y.,(įskaitant, bet neapsiribojant) ją dauginti, atskleisti, spauzdinti, peduoti, transliuoti ar skelbti. Be to, Lady.lt galės laisvai naudoti bet kokiame į šį tinklapį atsiūstame pranešime esančias jūsų idėjas, meno kūrinius,išradimus, patobulinimus, pasiūlimus ar koncepcijas, bet kuriuo tikslu (įskaitant, bet neapsiribojant) produktų kūrimą, gamybą, reklamą ar rinkodarą. Už tokį naudojimąsi informaciją, pateikiančiai šalei nebus mokama jokia koncepcija. Pateikdami informacija  taip pt agarantuojate, kad jūs esate pateiktos medžiagos/turinio savininkas, kad ji nėra įžeidžianti, ir kad ją naudodama Lady.lt nepažeis jokiu trečiosios šalies teisių. Lady.lt neprivalo naudoti pateiktos informacijos.

Garantijos ir atsisakymai.

Lady.lt tinklapio naudojimasisi yra tik  jūsų atsakomybė.

Lady.lt tinklapis neteikia jokio pobūdžio garantijų.

Lady.lt pasilieka teisę bet kada nutraukti ar apriboti jūsų prieigą prie Lady.lt tinklapio, ar kurio nors funkcijos ar dalies.

Atsakomybė.

Lady.lt tinklapio kūrimo komanda ar kitos šalys dalyvavusios tinklapio kūrime, neprisiima jokios astakomybės už tiesioginisu ar ne, atsitiktinius nuostolius, sąnaudas, žąla.

Bet kokia Lady.lt tiklapyje esanti medžiaga gali būt keičiama be pranešimo.Taip pat,Lady.lt neatsako už nuostolius, patirtus dėl virusų, kurie gali pažeist jūsų kompiterinę įrangą ar kitą turtą, naudojant ar turint prieigą prie Lady.lt tinklapio, ar parsisiunčiant medžiagą iš tinklapio.

Maksimaliai, kiek leidžia įstatymai, jūs aiškiai astisakote bet kokių pretenzijų į Lady.lt ir visiems darbuotojams, direkroriams, programuotojams, kitiems atsakingiems darbuotojams, kurios gali iškilti naudojantis ar turintiems prieigą prie tinklapio.

Draudžiami veiksmai.

Draudžiama atlikti:

Bet kurį veiksmą, kuris pažeidžia kitos šalies privatumą, privačios informacijos siuntimą be atitinkamo asmens sutikimo.

Naudoti Lady.lt tinklapį ir jame esančią , ar bet kokią informaciją susijusią su Lady.lt tinklapiu ar darbuotojais, kuri diskredituoja ir šmeižia .Taip pat draudžiami bet kokie veiskmai, kurie gali pakenkti Lady.lt ir darbuotojų reputacija. 

Failų su virusais siuntimas, kuris gali pakenkti Lady,lt nuosavybei.